KONST / Litografier / Färglitografi 15978236
nr 1597 8236
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Signerad, numrerad HC 12/19. Färglitografi, bildmått: 321x32 cm, yttermått inklusive ram: 34x44 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:40:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)